Bizden haberler

Resim


Ahiler Kalkınmaya Katkı Projesi Mal Alımı için iha

Yenilikçi Ürünler İle Ekonomik Kalkınmaya Katkı Projesi Mal Alımı için ihale ilanı

Resim


39. ULUSLARARASI İSTANBUL YAPI FUARI

39. uluslararasi İstanbul Yapi Fuari 10-14 mayis tarihlerinde Tüyap ta gerçekleşti.

Resim


Nevşehir defterdarı Hatice İŞÇEN ERCOŞMAN Ziyareti

Nevşehir defterdarı Hatice İŞÇEN ERCOŞMAN firmamızı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yönetim kurulu b ...


TUYAP_BANNER

Bims Nedir ?

Bims

Sağlam ve Dayanıklıdır.

Yüksek mukavemet değerine sahiptir. Depreme dayanıklıdır. Atmosferik şartlara son derece dayanıklıdır.Yağ, asit ve organik bileşenlere karşı direnci yüksektir. Ortam nemini doğal olarak ayarladığı için ve güverçile (çiçekleme) yapmaz.

Bims

Güvenlidir

Yangına karşı dayanıklıdır, yanmaz. Kimyasal tepkimesizdir. Mikroorganizmalardan etkilenmez.Hafifliği sayesinde binaların ölü ağırlığını azaltır.

Bims

Çevre Dostudur

Isı ve ses yalıtımlıdır. Doğal bir malzemedir. İnorganik bileşendir. Non-toksit zararsızdır.İçerdiği boşluklar (gözenekler) sayesinde ısı ve ses izalasyonu sağlar. Isısal konfor sağlayıp, soğuk ve sıcaktan korur. Ses geçirmez. Gürültüyü önler.

Bims

Ekonomiktir

Bina duvar maliyetinde büyük tasarruf sağlar. Sıva ve işçilik maliyetini azaltır.Gözenekli yaısı ile çok iyi sıva tutucu olup rötre çatlaklarını önler ve tasarruf sağlar.Yerli üretim olduğunda ülke ekonomisine katkı sağlar.

Bims

Estetiktir, İşlenebilir

Peyaz çalışmaları için idealdir. Pastel renklerinde olduğu için çevreye akıcı ve dinlendirici bir görüntü verir.Kesilmesi rahat olduğundan tesisat döşemesi kolaydır.Sıva tutuculuğu çok iyi olduğundan direkt olarak fayans kaplanabilinir. Özel İşçilik gerektirmez.

Bims Blok
Close